Поиск по каталогу
расширенный поиск
Украина, г.Киев
тел.: (066)772-50-34
(098)902-14-71
(093)107-18-04

email: [email protected]

World Series of Poker онлайн повертається у партнерстві з GGPoker

World Series of Poker онлайн повертається у партнерстві з GGPoker

World Series of Pokers

WSOP Online 2022, третє видання серії онлайн-турнірів, включатиме турніри із золотими браслетами на сайтах WSOP і GGPoker.

США. – Всесвітня серія покеру (WSOP) підтвердила повернення свого фестивалю онлайн-покеру в партнерстві з GGPoker. WSOP Online 2022 стане третім випуском серії онлайн-турнірів. Це сталося після 53-ї щорічної WSOP на Лас-Вегас Стріп, де 197 626 учасників отримали 347,9 мільйонів доларів призових та безплатні фріспіни за реєстрацію.

WSOP Online 2022 включатиме турніри із золотими браслетами на сайтах WSOP і GGPoker, а переможці браслетів отримають місце на турнірі WSOP Tournament of Champions 2023 у Лас-Вегасі. Кожен переможець WSOP Online, як міжнародний, так і національний, отримає місце на турнірі наступного року.

Деякі з онлайн-турнірів WSOP включають $365 No Limit Hold’em Turbo Deepstack 29 вересня, $777 Lucky 7’s 2 жовтня, $1000 WSOP Online Championship 16 жовтня та $10 000 Super High Roller 18 жовтня.

Третій рік поспіль на GGPoker відбудеться Чемпіонат світу з безлімітного холдему з 5 000$, також відомий як Головна онлайн-подія WSOP. Подія пропонує гарантований призовий фонд (GTD) у 20 мільйонів доларів США. Фірма також запропонує 33 події з браслетами з бай-інами від $100 до $10 000.

Старший віце-президент WSOP і головний редактор Тай Стюарт сказав:

«Ніхто не хотів, щоб цьогорічна WSOP завершилася. Однак багато в чому повернення WSOP Online є ще більш захоплюючим. Разом із GGPoker ми маємо чітке бачення зробити цей щорічний фестиваль найбільшою угодою в онлайн-покері, щоб WSOP щороку пропонувала гравцям головну подію як у живому, так і в онлайн-покері».

Міжнародний представник GGPoker Даніель Негреану додав:

«Онлайн-браслети такі ж престижні, як і браслети з живих турнірів. Я радий, що ми створюємо нову традицію, щоб відзначити онлайн-гру, і я прагну додати свій перший онлайн-браслет WSOP до своєї колекції».

У червні GGPoker оголосив професійного гравця в покер Джеффа Гросса та телеведучого Алі Неджада новими амбасадорами бренду. Вони представляють фірму в Інтернеті та особисто та допомагають GGTeam у створенні нового вмісту.

WSOP і GGPoker Network запускають онлайн-покер WSOP.CA в Онтаріо

У березні World Series of Poker (WSOP) і GGPoker Network оголосили про відкриття WSOP.CA, повністю регульованого онлайн-покер-руму, в канадській провінції Онтаріо.

Best casinos

Гравці WSOP.CA мають доступ до ексклюзивних турнірів і сателітів WSOP і автоматично стають зареєстрованими в програмі лояльності Caesars Rewards. Гравці GGPoker в Онтаріо мали можливість перенести свої акаунти на WSOP.CA.

 

4abf63607db7dd65a991b2fd91c05aef